Home Maqedoni
U divorcua nga gruaja, deputeti shqiptar martohet me ish-shefen e tij (FOTO LAJM)
Deputeti dhe nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri është kurorëzuar për herë të dytë në martesë.

Zekiri është martuar me Bisera Jordanovën e cila është e angazhuar në Agjencionin për inovacion.

Muhamedi dhe Bisera janë të lidhur prej shumë vitesh dhe janë njohur që nga koha kur kanë punuar në televizionin Alsat.

Në atë periudhë Bisera ka qenë në pozitën e drejtoreshës gjenerale kurse Muhamedi drejtor i informacionit.

Në këtë ceremoni ishte i pranishëm edhe kryeministri Zoran Zaev, i cili është fotografuar duke e shijuar çastet e bukura.

Kujtojmë që deputeti ka qenë i martuar më herët dhe nga martesa e parë ka dy vajza.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Maqedonia e Veriut, premio marramendëse për të mundur Kosovën në Ligën e Kombeve
Zaev: Nuk e komentoj deklaratën e Ruskoskës
"Ajo nuk është Katica, ајo është dërguar me helikopter në Greqi"
Reshje shiu dhe mjegull, çfarë do të ndodhë me temperaturat
Zaev i vendosur: Vetting edhe për politikanët

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media