Home Maqedoni
Aksident i rëndë në Shkup, plagosen disa persona
Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku me çrrastë autobusit të linjës 19 në afërsi të Sh. Fillore Petar Zdravkovski Penko i ka dalë një makinë përpara dhe vozitësi ka frenuar në vend, gjë që ka shkaktuar përplasjen dhe lëndimin e disa udhëtarëve brenda autobusit. Raportohet se personat e lënduar janë dërguar menjëherë për kurim në Qendrën Klinike dhe janë jashtë rrezikut për jetë.

Në vendngjarje kanë dalë edhe ekipet e MPB-së dhe po hetojnë rastin.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Maqedonia e Veriut, premio marramendëse për të mundur Kosovën në Ligën e Kombeve
Zaev: Nuk e komentoj deklaratën e Ruskoskës
"Ajo nuk është Katica, ајo është dërguar me helikopter në Greqi"
Reshje shiu dhe mjegull, çfarë do të ndodhë me temperaturat
Zaev i vendosur: Vetting edhe për politikanët

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media