Home Maqedoni
Deputetin e Maqedonisë së Veriut e zë gjumi në Kuvend
Në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut në këtë moment mbahet seanca solemne, në të cilën deputetët do të votojnë për ratifikimin e protokollit për anëtarësim në NATO.

Në këtë seancë janë planifikuar fjalime të krerëve shtetëror dhe korit diplomatik.
Por ajo që është kapur nga gazetarët, është deputeti Amdi Bajram, i cili vendosi të bëjë një sy gjumë.

Kjo nuk është hera e parë që Bajram të fotografohet duke fjetur në seancat e Kuvendit.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dy të infektuar me koronavirus, arratisen nga spitali i Shtipit
Dy persona të dyshuar me koronavirus arratisen nga spitali në Maqedoninë e Veriut
Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më 6 mars
Shoferi i furgonit nga Italia me simptoma të koronavirusit në Maqedoninë e Veriut (VIDEO)
Arrestohet shtetasi i Maqedonisë, tentoi të merr pjesë në luftën e Sirisë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media