Home Maqedoni
Zaev: Përfundimisht jemi pjesë e NATO-s
“Populli im, ia arritëm! Përfundimisht jemi pjesë e NATO-s!”, shkroi kryetari i LSDM-së Zoran Zaev në profilin e tij në Fecebook.

“Pas shumë viteve bllokime, udhëtim, regjim, stagnim dhe izolim. Ju falënderohemi të gjithë deputetëve t[ grupit të deputetëve të LSDM-së, të gjithë deputetëve nga partitë e tjera të cilët ishin të vetëdijshëm për përgjegjësinë historike të cilën e kanë, për guximin që të sjellin vendime të cilat e ndryshojnë ardhmërinë. Vendi ynë është në BE dhe NATO!”, shkruan më tej Zaev në postimin në Facebook.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjendja e gruas me virusin korona është stabile dhe pa komplikime (VIDEO)
Eurothink: Greqia po zvarrit zbatimin e Marrëveshjes së Prespës
Zaev me mesazh për partitë e tjera: Nuk do të lejojmë kërcënime dhe shantazhe
Koalicioni parazgjedhor, LSDM dhe Lëvizja BESA zyrtarizojnë marrëveshjen
LSDM: Ende po ndjehen pasojat e qeverisjes së OBRM-PDUKM-së

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media