Home Maqedoni
Tmerrohet Shkupi, babai tenton të abuzojë seksualisht me vajzën e tij
Një rast makabër ka tronditur Shkupin, sepse babai 43 vjeçar ka tentuar të dhunojë vajzën e tij.

Rastin në polici e ka paraqitur vëllai i vajzës, duke njoftuar s babai i tij ka tentuar të përdhunojë motrën e moshës adoleshente.

Jozyrtarisht merret vesh se babai nuk e ka pranuar vajzën si bijë të tij ligjore.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjendja e gruas me virusin korona është stabile dhe pa komplikime (VIDEO)
Eurothink: Greqia po zvarrit zbatimin e Marrëveshjes së Prespës
Zaev me mesazh për partitë e tjera: Nuk do të lejojmë kërcënime dhe shantazhe
Koalicioni parazgjedhor, LSDM dhe Lëvizja BESA zyrtarizojnë marrëveshjen
LSDM: Ende po ndjehen pasojat e qeverisjes së OBRM-PDUKM-së

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media