Home Maqedoni
I dëmtohet vetura deputetes Aleksandrova: Dua hetim të plotë
Persona të panjohur kanë dëmtuar veturën e deputetes Emilija Aleksandrova e cila i takon grupit të pavarur të VMRO-DPMNE-së.

Incidenti ndodhi ndërsa deputetja ishte brenda, duke pritur që të fillonte seanca parlamentare për ligjin e Prokurorisë Publike. Vetura e deputetes ishte e parkuar në parkingun e Kuvendit pranë hyrjes zyrtare.

Deputetja Aleksandrova e thirri policinë për të inspektuar veturën, për të cilën ajo tha se ishte gërvishtur nga të dy palët.

“Ju lutem të mos parashtroni pyetje. Kur dhe si ka ndodhur nuk e di, hetimi do të tregojë”, tha deputetja Alaksandrova.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjendja e gruas me virusin korona është stabile dhe pa komplikime (VIDEO)
Eurothink: Greqia po zvarrit zbatimin e Marrëveshjes së Prespës
Zaev me mesazh për partitë e tjera: Nuk do të lejojmë kërcënime dhe shantazhe
Koalicioni parazgjedhor, LSDM dhe Lëvizja BESA zyrtarizojnë marrëveshjen
LSDM: Ende po ndjehen pasojat e qeverisjes së OBRM-PDUKM-së

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media