Home Maqedoni
Në Tetovë gjendet trupi i pajetë i një mashkulli
Sot rreth orës 08 e 20 minuta, në Sektorin për Punë të Brendshme në Tetovë, është denoncuar se në afërsi të Stacionit të Autobusave në Tetovë, gjendet një trup i pa jetë i një personi mashkull.

“Menjëherë janë dërguar pjestarë të policisë në vendin ku u raportua rasti, me ç’rast është konfirmuar denoncimi,

kështu që është kryer inspektim me pjesëmarje të prokurorit publik dhe gjatë inspektimit është konstatuar se bëhet fjalë për 69 vjeçarin K S nga Tetova”, njofto SPB Tetovë.

Nga policia e Tetovës njoftojnë se në trupin e tij të pa jetë, nuk janë vërejtur shenja dhu ne dhe në koordinim me prokurorin publik dhe mjekun ligjorë, do të vendoset për tu kryer autopsi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më 6 mars
Shoferi i furgonit nga Italia me simptoma të koronavirusit në Maqedoninë e Veriut (VIDEO)
Arrestohet shtetasi i Maqedonisë, tentoi të merr pjesë në luftën e Sirisë
Filipçe tregon detajet: Po testohen një person nga Italia dhe dy nga Bullgaria
Vazhdon gjykimi, Todoroviqi do të dëshmojë për rastin "Reket"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media