Home Maqedoni
Tre efektivë policorë të infektuar me koronavirus në Maqedoni
Mësohet se edhe tre zyrtarë policorë janë infektuar me koronavirus në Maqedoni. Tani për tani nuk ka informata se nga cili stacion policorë vijnë policët e infektuar, transmeton Alsat.

Ndërkohë që deri në këto momente numri i qytetarëve në vetizolim shkon në afro 10 mijë persona.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kumanova në panik pas lajmit të karantinës, qytetaret janë jasht për furnizim
BE ndihmon Maqedoninë, dhuron 4 milion euro në luftën ndaj Covid-19
Merret vendimi zyrtar: Kumanova futet në karantinë, paralizohet qarkullimi
Covid-19 në Maqedoninë e Veriut: 2 viktima dhe 46 raste të reja brenda 24 orëve
Ja përse po rritet numri i të infektuarve në Kumanovë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media