Home Maqedoni
Reshje të shiu dhe dëbore, moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut dhe borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 2 gradë celcius, ndërsa ato gjate dites do të jenë në interval prej 3 deri 10 gradë celcius.

Deri të shtunën moti pritet të jetë me vranësira dhe i ftohtë, ndërsa të dielën do të ketë përmirësim dhe rritje të temperaturave.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sela: Qeveria e vendosi në shtetrrethim Kumanovën
Koronavirusi dhe shqiptarët e Maqedonisë të lënë në mëshirë të Zotit
Kumanova në panik pas lajmit të karantinës, qytetaret janë jasht për furnizim
BE ndihmon Maqedoninë, dhuron 4 milion euro në luftën ndaj Covid-19
Merret vendimi zyrtar: Kumanova futet në karantinë, paralizohet qarkullimi

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media