Home Maqedoni
Bombë në derën hyrëse të burgut të Tetovës
Para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk ka eksploduar. Në bazë të informacioneve të para të pakonfirmuara dyshohet të jetë bombë dore e tipit kashikara.

Ende nuk dihen motivet e hedhjes së bombës. Sektori i Punëve të Brendshme ka izoluar gjithë rrugën dhe pritet që ekipi anti-bombë të arrijë në vendngjarje për ta larguar mjetin shpërthyes./alsat/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Përvjetori i Marrëveshjes së Ohrit, partitë shqiptare në Maqedoni pritet të ulen në një tryezë
Maqedonia e Veriut do të vaksinojë 20 për qind të popullsisë kundër gripit sezonal
LSDM: Me BDI-në kemi rënë dakord për disa pika
Filipçe paralajmëron vaksina falas kundër gripit sezonal
Aksion si në filma, policia ndjek të pabindurit që do çonin kanabis drejt Maqedonisë së Veriut

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media