Home Maqedoni
Maqedoni, 95 persona janë vendosur në izolim dhe 4 të tjerë në vetizolim në 24 orët e fundit
Gjatë ditës së djeshme në territorin e vendit tonë, për 195 persona është marrë masa për izolim, dhe 4 persona kanë nënshkruan deklarata për vetizolim për 14 ditë, mëson Alsat.

Policia ka kryer gjithsej 247 inspektime të personave në izolim dhe vetizolim, dhe u përcaktua se vetëm një person i cili kishte nënshkruar një deklaratë vetizolimit nuk kishte respektuar masën.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shifra shqetësuese nga Maqedonia e Veriut, 4 viktima në 24 orë
Shtimi i rasteve me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, Shkupi më i rrezikuari
Rrëfime nga Klinika infektive në Shkup ku luftohet me Covid 19 (VIDEO)
Maqedonia e Veriut konfirmon 67 raste të reja nga koronavirusi
MAQEDONI/ Rastet e reja me Covid-19, një e treta e të sëmurëve pa asnjë simptomë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media