Home Maqedoni
Kërcënoi me armë policin, përfundon në pranga i riu
Një i ri ka përfunduar në prangat e autoriteteve në Shkup.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, respektivisht në ora 21.30 policia ka arrestuar 28-vjeçarin SH.I. nga fshati Kondovë në Shkup.

28 vjeçari kërcënoi me jetë një polic duke i drejtuar armën e zjarrit, nga ku u përpoq të largohej nga vendngjarja.

Policia njofton se po punohet për zbardhjen e plotë të rastit dhe se pasi të dokumentohet plotësisht rasti, kundër personit në fjalë do të parashtrohet kallëzim penal.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I zhdukur në përroin e thellë, prej një jave kërkohet adoleshenti
Këto janë rregullat se si duhet të punojnë kafetë dhe restorantet në Maqedoni
Dy datat e mundshme për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut
Lokalet gati për klientët, qytetarët mirëpresin heqjen e orës policore (VIDEO)
Zëvendësoi Rexhepin, ja kush është kreu i ri i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoni

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media