Home Maqedoni
Aksident i rëndë në Shkup (VIDEO)
Një kamion dhe një motoçikletë janë përplasur në udhëkryqin tek stacioni hekurudhor në Shkup.

I lënduar ka mbetur ngarësi i motoçikletës. Shkaqet që sollën këtë aksident në orë policore ende nuk dihen.


Policia ka dalë në terren dhe po e shqyrton aksidentin./TV21
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
3 viktima dhe 38 raste të reja me koronavirus në Maqedoni
I zhdukur në përroin e thellë, prej një jave kërkohet adoleshenti
Këto janë rregullat se si duhet të punojnë kafetë dhe restorantet në Maqedoni
Dy datat e mundshme për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut
Lokalet gati për klientët, qytetarët mirëpresin heqjen e orës policore (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media