Home Maqedoni
Moti me vranësira dhe më i freskët, zbresin temperaturat
Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar veriore. Do të ketë edhe reshje të shiut, veçanërisht paradite, ndërsa në pjesët jugore lokalisht do të jetë jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 10 deri në 17 gradë, ndërsa ajo e ditës do të lëvizë prej 16 deri në 22 gradë.

Në Shkup, siç bëri të ditur DPHM, do të mbajë mot kryesisht i ndryshueshëm me vranësira dhe i freskët, me erë mesatare deri në të përforcuar veriore. Temperatura minimale do të arrijë deri në 14 ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 18 gradë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I zhdukur në përroin e thellë, prej një jave kërkohet adoleshenti
Këto janë rregullat se si duhet të punojnë kafetë dhe restorantet në Maqedoni
Dy datat e mundshme për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut
Lokalet gati për klientët, qytetarët mirëpresin heqjen e orës policore (VIDEO)
Zëvendësoi Rexhepin, ja kush është kreu i ri i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoni

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media