Home Maqedoni
Grubi: BDI do të drejtojë me "Rrugët e Maqedonisë" (VIDEO)
Zv/kryeministri i vendit, Artan Grubi në Click Plus në TV21, deklaroi se BDI do të udhëheqë me "Rrugët e Maqedonisë" dhe se prioritet kanë infrastrukturën dhe korridorin 8.

Për më shumë ndiqni më lart fjalën e dhënë nga vetë Artan Grubi. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dhuna ndaj efektivëve të policisë në Veles, Zaev e dënon ashpër
Rasti “Monstra”, eksperti tregon detajet
Shkëndija nuk ja del dot, eliminohet nga Tottenham (VIDEO)
Super Shkëndija, barazon shifrat me një supergol (VIDEO)
Ka gol në ndeshjen Shkëndija-Tottenham (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media