Home Maqedoni
16 të vdekur në 24 orë nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut
Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë konfirmuar 254 raste të reja me koronavirus, nga 2160 teste të kryera.

Në total, numri i të infektuarve është 99,285.

Po ashtu, në vend janë regjistruar edhe 16 raste fatale e 151 persona të shëruar. Që nga fillimi i pandemisë e deri më tani, bilanci i viktimave është 3,063.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E dashuruar marrëzisht, Adelina i bën dedikimin romantik bashkëshortit (FOTO LAJM)
Pas 20 vitesh, nis faza e parë e regjistrimit të popullsisë në Maqedoni (VIDEO)
Protesta të reja për rastin "Monstra"
Dialogu me Serbinë, Ahmeti dhe Kurti me qëndrime të kundërta
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media