Home Bota
Arrestohet i dyshuari që përplasi makinën e Policisë në Paris (VIDEO)
Policia e Francës ka konfirmuar se e ka arrestuar një person të dyshuar për përplasjen e makinës së zyrtarëve policorë.

Ata kanë bërë të ditur se situata është nën kontroll.

Forca të shtuara të policisë kanë bllokuar rrugën Champs-Elysees në qytetin e Parisit.

Aksioni i policisë vjen pas disa raportimeve për një makinë të përplasur me furgonin e policisë, kurse thuhet se ka pasur edhe tym dhe të shtëna.

Një dëshmitar ka thënë se ka dëgjuar edhe krisma armësh. Nuk dihen ende detajet e ngjarjes dhe nëse ka të lënduar apo jo. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kishte kancer, përcillet mes lotësh qeni hero i Marinës amerikane (FOTO LAJM)
Dyshohen për planifikim të sulmeve terroriste, ndalohen 7 persona në Shën Petersburg
Koreja e Veriut sapo lëshoi një raketë që mund të jetë ulur në Japoni
I ngul 7 gjilpëra në trup, vdes 3 vjeçarja (FOTO)
Rusia urdhëron zvogëlim të personelit diplomatik amerikan

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media