Home Bota
Të shtëna në një shkollë në Uashington, 1 i vdekur e 5 të plagosur
Një nxënës ka humbur jetë dhe pesë të tjerë janë plagosur në një shkollë në Uashington si pasojë e një sulmi me armë.

Ngjarja ka ndodhur saktësisht në shkollën e mesme Freeman në Rrockport.

Autori i dyshuar është në paraburgim ndërsa të gjithë nxënësit dhe stafi janë duke u evakuuar. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
PAMJE TË RËNDA/ Nuk iu bind urdhrit, polici vret me 7 plumba qytetarin në qendrën tregtare (VIDEO)
Çfarë ndodh nëse Koreja e Veriut hedh bombën me hidrogjen në Paqësor?
As që bëhet fjalë! Bota nuk do të shkatërrohet sot
Teoricieni i famshëm "shtyn" fundin e botës, bëhet objekt talljesh në rrjetet sociale
Kështu dukeshin Barack dhe Michelle Obama në rininë e tyre (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media