Home Bota
ISIS kërcënon për më shumë sulme ndaj Francës, sapo paralajmëroi Parisin (FOTO LAJM)
ISIS sapo ka kërcënuar me një sulm terrorit ndaj Parisit në Ditën e Vitit të Ri.

Me anë të një posteri propagandistik të krijuar në mënyrë digjitale shihen turma njerëzish para Harkut të Triumfit dhe një thikë me gjak, përcjell albeu.com.

Në poster shkruhet:"Ne do ta bëjmë Ditën e Vitit të Ri xhehennemit".

ISIS ka propaganduar vazhdimisht me anë të posterave për sulme terroriste në kryeqytete botërore dhe ka bërë thirrje për të derdhur gjak. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Shteti i BE-së i ngulfatur nga mafia, edhe në infrastrukturë ndodhen
Këto janë gratë që vranë vëllain e diktatorit (FOTO LAJM)
Tërmeti 7 ballë, trondit vendin! Ja ku ka ndodhur
Shokuese, këngëtarja e njohur vret veten
Punëtori vret dy kolegë dhe plagos pesë të tjerë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media