Home Bota
Pamje të pabesueshme nga Australia, qielli dhuron spektakël (VIDEO)
Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra!

Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë bombe, është natyra që shpërthen në formën e saj më të frikshme, të mahnitshme dhe të pabesueshme.

Pamjet vijnë nga Australia Perëndimore, ku gjatë një shtrëngate retë kanë dhuruar një spektakël të tillë. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Aktori u dhuron miqve të tij nga një milion dollarë, por të gjithë i vihen kundër (FOTO LAJM)
Frikë për sulme, policia e Holandës vret agresorin në aeroportin e Amsterdamit
Familja shqiptare dëbohet në 3 të natës nga Gjermania
"The Simpson" parashikon një tjetër ngjarje të madhe, habit me saktësinë (FOTO LAJM)
Pas vizitës së Erdoganit, Turqia i dërgon ushtrinë Greqisë në Egje

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media