Home Bota
Tentoi të plaçkiste bankomatin, hajduti e pëson keq (VIDEO)
Plaçkitësi që tentoi të vidhte një bankomat në Skoci, ka pësuar lëndime të konsiderueshme, kur u përpoq që me një mjet shpërthyes të realizojë plaçkitjen.

Kamerat e sigurisë filmuan momentin e jashtëzakonshëm, të shpërthimit të flakëve dhe mbeturinave që u përhapën në tërë atë pjesë të Clydebank.

I dyshuari 51-vjeçar ka mbetur pa vetëdije teksa shoqëruesi tij është larguar me shpejtësi.

Derisa gjendja e tij është nën kontroll, forcat e rendit po punojnë në identifikimin e bashkëpunëtorit të arratisur. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
90-vjeçarët bëjnë "bum" në Instagram, sfidojnë modelet e reja (FOTO LAJM)
Britanikët përgatiten të luftojnë me forcat turke në Siri (FOTO LAJM)
Gjermania "nën zjarr", Turqia përdor tanket gjermane në Afrin (FOTO LAJM)
Supermakina "bishë" e Vladimir Putin, gati në maj (FOTO&VIDEO)
Prekëse, 76-vjeçarja "ecën 15 milje në ditë" për të dërguar nipin e sëmurë në shkollë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media