Home Bota
Harrojini UFO-t dhe fantazmat! Në oqeane jetojnë krijesa më të tmerrshme (FOTO LAJM)
Harrojini mumjet, UFO-t, dhe fantazmat!

Në brendësi të oqeanëve jetojnë krijesa të tmerrshme dhe të çuditshme që ju bëjnë të mendoni se janë krijuar në faqet e një romani të shkencave fiksuese, përcjell albeu.com.

Disa janë gjigantë, të tjerë janë të vegjël dhe me helm, por të gjitha janë të jashtëzakonshme.

Shumica jetojnë në thellësitë e oqeanit dhe shumë njerëz thuajse nuk i kanë parë asnjëherë.

Ne zbulojmë botën ujore më të frikshme me krijesat më të rralla. /albeu.com
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Më i shtrenjti në botë, ky aeroplan flutarak është një përbindësh qiellor
76 mijë dollarë për t’u dukur perfekte, por përfundoi në një monstër (VIDEO)
Tmerr në Japoni, 30 persona të vdekur nga nxehtësia
Kompania e ëndrrave, ky është shefi që i paguan pushimet luksoze punonjësve
I ngordhi nëna, elefanti i vogël plot dhimbje tenton ta ringjallë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media