Home Bota
Në një botë plot me Kardashians bëhu një Ivanka Trump (FOTO LAJM)
Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë.

Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë veshjen e duhur për çdo eveniment, madje edhe në ditët e thjeshta për në punë di shumë mirë ta shfaqë sharmin e saj shkruan Albeu.com.

Ivanka preferohet sepse ajo vishet gjithmonë shumë e rregullt dhe nuk e tepron kurrë me dekoltetë apo fustanet.

Vajza e madhe e presidentit të Amerikës, pëlqehet shumë edhe për thjeshtësinë e saj veç të tjerave. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Më i shtrenjti në botë, ky aeroplan flutarak është një përbindësh qiellor
76 mijë dollarë për t’u dukur perfekte, por përfundoi në një monstër (VIDEO)
Tmerr në Japoni, 30 persona të vdekur nga nxehtësia
Kompania e ëndrrave, ky është shefi që i paguan pushimet luksoze punonjësve
I ngordhi nëna, elefanti i vogël plot dhimbje tenton ta ringjallë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media