Home Bota
Amerikanët shkatërrojnë tankun dhe vrasin 200 rusë në Siri (VIDEO)
Ditët e fundit janë rritur ndjeshëm tensionet edhe mes SHBA dhe Rusisë për shkak të aktivitetit të tyre ushtarak në Siri.

Mediat ndërkombëtare raportojnë se avionët amerikanë kanë vrarë të paktën 200 mercenarë rusë në Siri, ndërsa janë publikuar edhe pamjet e sulmit mbi një tank rus.

Pamjet janë publikuar nga mediat britanike, megjithatë nuk janë komentuar ende nga zyrtarët respektivë.

Nëse konfirmohet autenticiteti i tyre, atëhere kemi të bëjmë me përplasjen e parë direkt mes super fuqive në Siri duke e sjellë botën në prag të një lufte të madhe. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ushqehen me qen dhe tigra, jeta e paimagjinueshme në këto tribu (FOTO LAJM)
E tepruan me pozat provokuese, hoteli luksoz merr masa ndaj modeleve
Shpërthen anija në det, të paktën 10 viktima
Kjo pastruese punon nudo në shtëpi dhe paguhet 50 euro ora
Talebanët vrasin 120 ushtarë afganë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media