Home Bota
Me zë të ngjirur ka anuluar çdo aktivitet, Putin është rëndë?
Ai është mburrur vazhdimisht për trupin e tij të mbajtur pavarësisht moshës, por kësaj radhe duket se gjërat nuk po shkojnë siç do të kishte dashur.

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka anuluar të gjitha takimet dhe aktivitetet e tij këto ditë dhe dyshohet se vuan nga një sëmundje e rëndë, sipas mediave britanike.

Ai nuk ishte në një aktivitet në Soçi, dhe po ashtu ka anuluar pjesëmarrjen në një aktivitet në Moskë ku kishte planifikuar të ishte i pranishëm, shkruan Albeu.com.

Putin ka anuluar gjithashtu edhe aktivitetet gjatë javës së ardhshme, ndërsa na daljen e fundit është parë të kollitet shpesh dhe fortë, duke folur me zërin që i kishte ikur.

Për t'i dhënë fund spekulimeve, zëdhënësi i tij tha se nuk bëhet fjalë për diçka serioze, megjithatë shumë besojnë tani edhe në Rusi se Putin nuk është aspak mirë nga ana shëndetësore. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këto janë 10 tempujt më të mëdhenj në botë (FOTO LAJM)
Kurz: BE është e plotë me Ballkanin Perëndimor
Shqiptari mbush xhepat pas shpërthimit të bankomatit, si e zbuloi policia
Pushteti dhe seksi
Kinezi rrëfen dramën: Isha duke mbledhur kërpudha kur papritur doli ariu (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media