Home Bota
Avioni i SHBA shkatërron tankun rus, paralajmërohet luftë (VIDEO)
Një avion ushtarak amerikan shkatërroi një tank rus në Siri, me pretendimin se u zbulua se qindra mercenarë rusë po luftojnë fshehurazi në Siri.

Daily Mail publikoi me video momentin kur tanku shpërthehet nga raketa që lëshoi avioni ushtarak amerikan, gjatë një bombardimi për të mbrojtur rebelët në Siri. Qindra mercenarë rusë mbetën të vdekur. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Korea trembet nga Trump, ul kokën dhe kërkon bisedime
Tronditet Hollywood, aktori i famshëm pranon akuzat për ngacmim seksual
Historia qesharake me kompaninë ajërore dhe arkivolin
Rikthehet Ebola, shpërthimi në përmasa globale është shumë afër
Jeni të mërzitur nga puna juaj? Shihni këto foto (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media