Home Bota
Autobusi me nxënës bie në greminë, ka të vdekur (FOTO LAJM)
Një autobus që mbante nxënës të shkollave të mesme të Teksasit ka rënë në një greminë në Alabama.

Thuhet se shoferi ka humbur jetën ndërsa janë plagosur shumë pasagjerë.

Në autobus udhëtonin 45 persona dhe po ktheheshin nga një udhëtim nga Disney World, përcjell albeu.com

Autoritetet konfirmuan se shoferi kishte vdekur, ndërsa një person ishte në gjendje kritike dhe të paktën pesë të tjerë u plagosën rëndë.

Të gjithë ata që ishin në autobus u dërguan në spital me helikopter dhe ambulancë, për t'u kontrolluar e trajtuar. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ky është çifti më trim në botë, jetojnë me një puma (FOTO LAJM)
Hodhi mijëra euro nga “qielli”, arrestohet 24 vjeçari
Plas skandali i panetoneve në Itali
Vdes gjatë se*sit sadomazokist 26 vjeçarja, veprimi i pafalshëm i partnerit (FOTO LAJM)
Trump i paparashikueshëm, kritikon Twitterin nëpërmjet Twitterit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media