Home Bota
Pinguinët bëjnë "selfie" të përkryer, mahnitet fotografi (VIDEO)
Eddie Gault ka kapur pamjet e këndshme të dy pinguinëve me kameran e tij ndërsa po realizonte një dokumentar në Antarktik.

Pinguini e goditi me sqep dhe e nuhati kameran, duke menduar se është ndonjë pre që kishte zënë.

"Ata bënë "selfie" në kamerën time. Çfarë të bënin tjetër në këtë të ftohtë", tha Gault në përshkrimin e videos.

Sjelljet e tyre kureshtare, u pëlqyen shumë nga përdoruesit e internetit, dhe pamjet u shpërndanë me shpejtësi. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Daçiq: Japim gjithçka për Serbinë, por Serbinë se japim për asgjë
May paralajmëron hapa të tjerë kundër Rusisë
Fruthi pushton Serbinë, shqiptarët e Preshevës pa spital
Serbia paguan 18 mijë euro për lindjen e një fëmije më shumë
Avioni përplaset me shtëpinë, vdesin personat në bord dhe ata në shtëpi

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media