Home Bota
Foto më e bukur familjare, mahnitet fotografi (FOTO LAJM)
Këta luanë të mrekullueshëm provuan se e dinë se si të pozojnë në kamera të rreshtuar së bashku me nënën e tyre për një foto të bukur familjare.

Fotografi Ahir Deepak Vadher fotografoi kafshët në pyllin Junagadh Gir, në shtetin e Gujarat të Indisë, në nëntor të vitit të kaluar, përcjell albeu.com

28-vjeçari tha se kishte dalë të bënte foto kur pa pesë luanë të rreshtuar që po shihnin nga ai.

"Nuk desha ta humb këtë mundësi, edhe pse ishte shumë e rrzikshme", tha fotografi. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Vatikani dhe Kina nënshkruajnë një marrëveshje historike
Mjeku zviceran i heq të dy gjinjtë gabimisht, tetë muaj burgim me kusht
Të shtëna me armë, 3 incidente në 24 orë në SHBA
Londra për Brukselin: Mos ngatërroni mirësjelljen me dobësinë
Zëvendësi i Sessions: Fati i Rosenstein, i paqartë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media