Home Bota
E frikshme! Pitoni gjigant hyn në banjo pronari e filmon (VIDEO)
Ky është momenti i frikshëm ku që një gjarpër i madh u gjet në banjon e një shtëpie në Queensland.

Piton i madh u filmua duke u ngjitur në tavan ndërsa banorët e shtëpisë u tmerruan, përcjell albeu.com

Duke marrë sa më shumë hapësirë ​​të jetë e mundur, gjarpri shtrihet për të shijuar dushin.

Pitoni është mbi dy metra i gjatë dhe është një nga gjarpërinjtë më të mëdhenj të Australisë të cilët njihen për gjatësinë e tyre. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ky është çifti më trim në botë, jetojnë me një puma (FOTO LAJM)
Hodhi mijëra euro nga “qielli”, arrestohet 24 vjeçari
Plas skandali i panetoneve në Itali
Vdes gjatë se*sit sadomazokist 26 vjeçarja, veprimi i pafalshëm i partnerit (FOTO LAJM)
Trump i paparashikueshëm, kritikon Twitterin nëpërmjet Twitterit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media