Home Bota
Modelja me këmbët më të gjata "tërbon" rrjetet sociale (FOTO LAJM)
Një modele ka fituar 150,000 ndjekës në Instagram në sajë të këmbëve jashtëzakonisht të gjata.

Bjondja tërheqëse shprehet se shpesherë është vënë në lojë nga moshatarët e saj për shkak të këmbeve të gjata, përcjell albeu.com

34-vjeçari është e martuar dhe ka dy vajza me bodybuilder por ai ka këmbët shumë të shkurtra se ajo.

I martuar me bodybuilderin e Suedisë Torbjorn Ostergren, ajo thotë se punon rregullisht për të mbajtur trupin e saj në formë dhe për të ruajtur muskujt e saj.

Modelja është bërë shumë e njohur në Instagram dhe fotot e saj pëlqehen dhe komentohen pafund nga ndjekësit. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pamje të rënda, makina "fluturon" adoleshentin 15 metra në ajër (VIDEO)
Vajzat me gjysmë të zhveshura dhe pelerina të kuqe pushtojnë Parisin (FOTO LAJM)
Zbulohet varri 4 400 vjeçar në Egjipt
Melania ndryshoi vetëm një gjë të vetja dhe fansat shpërthyen në komente
Tragjedia në Gjenevë, mes homazheve valëvitet edhe flamuri shqiptar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media