Home Bota
Mësuesi filmohet duke rrahur brutalisht nxënësin (VIDEO)
Një arsimtar është filmuar me telefon të mençur, duke rrahur brutalisht një nxënës në prezencë të nxënësve tjerë në klasë.
Ngjarja e tmerrshme ndodhi pas disa një mosmarrëveshje dhe shtyrje mes nxënësit dhe arsimtarit, që më pas esklaoi në grushta e shkelma.

Videoja 30 sekondëshe shfaq arsimtarin duke qëndruar para nxënësve brenda një klase që besohet të jetë në SHBA, i cili më pas shtyn dhunshëm nxënësin dhe fillon ta godasë.

Megjithatë nxënësi i kundërvihet me të njëjtën monedhë, por duke marrë parasysh forcën dhe përvojën mësuesi e rrah brutalisht, derisa disa nxënës tjerë nuk futen në mes për ta qetësuar situatën.
Por, ajo çfarë ka habitur me shumë nxënësit tjerë ishte brutaliteti i arsimtarit, i cili e kapë dhe e përplas për tokë nxënësin sikur të ishte një kukull.

Nuk dihet saktë vendi ku është filmuar kjo rrahje e as emri i shkollës ku ka ndodhur ngjarja.Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Skandali në fondacionin “Nënë Tereza”, si murgesha trafikonte fëmijët
Njihuni me nëndetësen “përbindësh” të marinës amerikane, më e shpejtë se zëri
Gdhendi për 25 vjet një shpellë, rezultati që la pa frymë njerëzit (VIDEO)
Një mrekulli që ecën mbi rrota, transformimi i jashtëzakonshëm i këtij kamioni (FOTO LAJM)
S'do t'i besoni çmimet, këto janë tre prostitutat më të shtrenjtë në botë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media