Home Bota
60 mijë euro për një shqelm, i riu e pëson keq nga gruaja (VIDEO)
Një i ri që sulmoi një grua në Barcelonë, ndërkohë që shoku i tij filmonte të gjithë ngjarjen në mënyrë që më vonë të postohej në internet ka marrë një dënim të rëndë nga drejtësia.

24-vjeçari i quajtur Mario Garcia Montealegre u detyrua t’i paguajë në dëmshpërblim prej 60 mijë eurosh gruas së sulmuar, përcjell albeu.com

Montealegre shihet duke numëruar me gishta momentin e fillimit të sulmit ndërsa më pas hidhet dhe godet kyçin e këmbës së një gruaje në një kalim të këmbësorëve.

Gruaja, e cila nuk është bërë publike, por thuhet se është 48 vjeç, raportoi incidentin në polici dhe ata u nisën për të gjurmuar fajtorin.

Ndaj tij prokuroria kishte kërkuar tre vite burg. Ndërkohë gruaja pësoi një dëmtim në këmbë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pasagjerët shohin tmerr me sy, piloti e ul avionin pa rrotat e para (VIDEO)
Serbja shkon në polici se dikush po e ndiqte, edhe policia tmerrohet nga pamjet (VIDEO)
Pamje mbreslënëse nga vullkani në Hawai, spektakël i frikshëm (VIDEO)
Gënjeu për operacionin? Babai i Meghan Markle çudit me veprimin e fundit (FOTO LAJM)
Njihuni me disa vende të botës që nuk guxoni t'i vizitoni

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media