Home Bota
Këta burra veshin fustane për një arsye shumë të thjeshtë (FOTO LAJM)
Punonjësit e ndërtimit në Chertsey të Britanisë së Madhe u tronditën kur rregullorja e re e sigurimit teknik u ndalonte atyre që të vishnin pantallona të shkurtra gjatë punës.

Atyre iu duhej të punonin me pantallona të gjata në më shumë se 26 gradë celcius duke u shkrirë në djersë.

Por, njërit prej tyre i erdhi në mendje një zgjidhje tjetër. Ai zbuloi se nuk ndalohej veshja e fustaneve dhe kështu u tregoi edhe shokëve, raporton Albeu.com.

Tani, ata janë veshin të gjithë fustane gjatë punës duke qenë njëkohësisht të lumtur se nuk do të jenë të detyruar të qendrojnë me pantallona të gjata në mes të vapës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gruaja që ka lindur më shumë në histori. Katër herë katërnjakë, shtatë herë trinjakë dhe 16 herë binjakë!
"Ik q**", pasi u kap vrasësi i shqiptarit sulmon gazetarët
SHBA tërhiqet edhe nga një marrëveshje, nis lufta e ftohtë?
Edhe Merkel reagon ndaj Arabisë Saudite
Njihuni me kandidatët kryesorë që synojnë postin e Komisionit Evropian

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media