Home Bota
Politikani qëllohet duke bërë selfie me votuesit (VIDEO)
Mafia tashmë është e njohur për format e saj brutale të vrasjeve por këtë herë ka ndodhur një vrasje e pabesueshme në Meksikë. Mafia nuk e ka falur një politikan edhe pse në ato momente ishte me zgjedhësit.

Një politikan meksikan, i cili ka qenë aktiv në luftën kundër krimit të organizuar, është qëlluar për vdekje ndërsa po bënte një selfie me zgjedhësit.

Fernando Puron, ish kryebashkiaku i Piedras Negras, kishte marrë pjesë në një debat në Kongres të premten, kur u qëllua me armë prapa kokës.

Vrasja tronditëse e Puron është kapur nga kamerat e sigurisë në rrugë. Video tregon momentin kur një burrë me mjekër dhe kapele shkon mbas 43-vjeçarit dhe e qëllon në pjesën e pasme të kokës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gruaja që ka lindur më shumë në histori. Katër herë katërnjakë, shtatë herë trinjakë dhe 16 herë binjakë!
"Ik q**", pasi u kap vrasësi i shqiptarit sulmon gazetarët
SHBA tërhiqet edhe nga një marrëveshje, nis lufta e ftohtë?
Edhe Merkel reagon ndaj Arabisë Saudite
Njihuni me kandidatët kryesorë që synojnë postin e Komisionit Evropian

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media