Home Bota
Ariu i uritur sulmon dhe mbyt peshkatarin në lumin e akullt (VIDEO)
Një ari i zemëruar u kap në kamera duke ndjekur një peshkatar rus në një lumë të akullt.

Sergej Zhirkov, 31 vjeç, kishte hipur mbi një argjinaturë pranë lumit në gadishullin Kamçatka në Rusinë lindore, për të thirrur një mik për ta marrë atë pas një udhëtimi të suksesshëm peshkimi.

Por trofeu i marrë në lumë nuk zgjati shumë, pasi një ari del nga uji dhe shqyen varkën e tij, duke i marrë peshqit e kapur.

Zhirkov hodhi gurë në drejtim të ariut, duke e detyruar atë të tërhiqej.

Megjithatë, pak çaste më vonë, grabitqari u kthye dhe e ndoqi Zhirkovin përsëri mbi argjinaturë.

Incidenti u kap në kamera nga peshkatarët e tjerë, të cilët mund të dëgjohen duke paralajmëruar Zhirkovin.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Si e festuan myslimanët Kurban Bajramin në mbarë botën (FOTO LAJM)
Horror i vërtetë, babai vret në gjumë dy fëmijët
Pamje të rënda! Pronari i hotelit masakron me shufër hekuri turisten (FOTO LAJM)
Pamje të reja, zbulohet e vërteta e zjarrit të "ferrit" në Greqi (VIDEO)
E zhveshi në avion, me gruan në krah ky burrë abuzoi seksualisht me një 22-vjeçare

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media