Home Bota
Gafa e Trump që për pak riktheu luftën me Kim Jong-un (VIDEO)
Presidenti Trump ishte shumë ekspresiv gjatë samitit të Singaporit ku në takimin me liderin e Koresë së Veriut u hodhën bazat për një paqe afatgjate në gadishullin korean.

Ai nuk reshti se thëni se e besonte këtë, ndërsa një frazë e tij para gazetarëve duket se nuk është kuptuar mirë ngë Kim Jong Un, i cili u shfaq i hutuar për një moment.

"Jeni duke marrë foto të mira, ne dukemi shumë mirë, të bukur dhe të trashë", tha Trump, ndërkohë që Kim Jong Un-it i ngrinte fytyra kur këtë ia përpkthyen.

Për më tepër, ndiqni videon. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gruaja që ka lindur më shumë në histori. Katër herë katërnjakë, shtatë herë trinjakë dhe 16 herë binjakë!
"Ik q**", pasi u kap vrasësi i shqiptarit sulmon gazetarët
SHBA tërhiqet edhe nga një marrëveshje, nis lufta e ftohtë?
Edhe Merkel reagon ndaj Arabisë Saudite
Njihuni me kandidatët kryesorë që synojnë postin e Komisionit Evropian

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media