Home Bota
Peskov: Mund të ftojmë Trumpin në Kupën e Botës
Presidenti i SHBA dhe liderët e shteteve të tjera do të mund të jenë të ftuarit e Kupës së Botës, Rusi 2018, deklaroi sot zëdhënësi i Kremlinit, Dmitri Peskov.

”Presidenti Putin ka thënë se do ishte i lumtur të shikonte të gjithë të ftuarit në Moskë dhe sigurisht duke përfshirë edhe SHBA-në në nivelet më të larta”, theksoi Peskov duke shtuar se Trump mund të ftohej në Moskë për Kupën e Botës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nxënësi thyen një gotë para Melania Trump (VIDEO)
Burri i propozon martesë por diçka e pazakontë ndodhi pas (FOTO LAJM)
Gruaja e Hekurt do të kalojë një dimër të acartë
Mijëra persona nisen drejt SHBA-së
Pas kësaj fotoje virale, fshihet një histori shumë e dhimbshme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media