Home Bota
Zjarrfikësit kroatë braktisin penalltitë sapo dëgjohet sirena e zjarrit (VIDEO)
Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, tregon se Zjarrfikësit në Zagreb, edhe pse të veshur me fanellën të Kroacisë, janë të gatshëm të lënë ndeshjen që e pati Kroacia me Rusinë vetëm, për të qenë në shërbim të qytetarëve.

Zjarrfikësit e Zagrebit, përmes kësaj videoje shihen se janë shumë të përkushtuar ndaj profesionit të tyre, shkruan Gazeta Express.

Të veshur me fanella të Kroacisë, duke shikuar në televizor ndeshjen e rëndësishme në mes të Kroacisë dhe Rusisë në kampionat botëror, posa dëgjojnë alarmin e zjarrit, shihet se nuk i ndalë asgjë për në shërbim të sigurisë së qytetarëve.

Madje, ata as nuk e arrijnë ta shikojnë penalltinë e fundit të kroatëve në kampionat, penallti kjo që i shpalli fitues.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Arrestohet i shumë kërkuari për vrasje e krime të rënda nga Mali i Zi
Skandali në fondacionin “Nënë Tereza”, si murgesha trafikonte fëmijët
Njihuni me nëndetësen “përbindësh” të marinës amerikane, më e shpejtë se zëri
Gdhendi për 25 vjet një shpellë, rezultati që la pa frymë njerëzit (VIDEO)
Një mrekulli që ecën mbi rrota, transformimi i jashtëzakonshëm i këtij kamioni (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media