Home Bota
Arti në zi, ndërron jetë aktori legjendar (FOTO LAJM)
Arti botëror ka morë në një lajm të hidhur pasi aktori ikonë i viteve 1950, Tab Hunter ka ndërruar jetë në moshën 88 vjeçare.

Ai përveçse aktor ku ka luajtur në mbi 40 filma gjithashtu ka qenë edhe këgëtar, producent filmash dhe prezantues ku ka pasur edhe një emision të tijin.

Ai kishte lindur në New York me nënë izraelite dhe baba gjerman.

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Arrestohet i shumë kërkuari për vrasje e krime të rënda nga Mali i Zi
Skandali në fondacionin “Nënë Tereza”, si murgesha trafikonte fëmijët
Njihuni me nëndetësen “përbindësh” të marinës amerikane, më e shpejtë se zëri
Gdhendi për 25 vjet një shpellë, rezultati që la pa frymë njerëzit (VIDEO)
Një mrekulli që ecën mbi rrota, transformimi i jashtëzakonshëm i këtij kamioni (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media