Home Bota
Juncker "tapë" në samitin e NATO-s (VIDEO)
Presidenti i Komisionit Evropian Jean Claude Juncker mbrëmë para mbrëmjes se liderëve të NATO-s ka humbur balancën dhe disa herë u pa të ecte i pasigurt, shkruan Asociated Press.

Juncker u pengua në një shkallë ku presidenti i Finlandës dhe Ukrainës, u panë ta ndihmonin që të qëndrojë në këmbë, e po ashtu edhe kryeministri holandez Mark Ruth.

Juncker ka thënë se vuan nga ishiasi, sëmundje kjo nga e cila ndonjëherë ndikon në ecjen e tij. Kryeministri i Portugalisë Antonio Costa ka thënë se Juncker është ankuar për dhimbje në shpinë. Ndërsa nga kabineti i Jean Claude Juncker nuk kanë dashur të komentojnë për këtë duke cituar privatësinë.

Gjithsesi Juncker njihen që perosn që konsumon alokolin, dhe me shumë mundsi ai ka qenë i pirë.

Ai është parë edhe herë të tjera nën efektin e alkolit nëpër samite.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ferri përfshiu SHBA-në, dalin pamjet e frikshme nga vendet e shkrumbuara (VIDEO)
E dashura gati e burgosi përjetë, djalin e shpëton detaji në një selfie
Dëbora në New York, shënohet histori
Historia e fotografisë që ka lotuar sytë e botës
"Pishina dhe dy figura", kjo është piktura që theu rekordet botërore (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media