Home Bota
Një familje i bien nga tavani dy gjarprinj por nuk është kjo më e çuditshmja (VIDEO)
Dy gjarpërinj ranë nga tavani - duke luftuar mes vete - në dhomën e gjumit, duke habitur një familje në Australi.

Duke luftuar mes vete, gjarpërinjtë ranë nga tavani në dhomën e gjumit dhe vazhduan luftimin.

Duket se gjërat ishin nxehur shumë mes tyre, pasi që lufta e tyre vazhdoi pavarësisht se kishin rënë në tokë nga tavani.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mrekullia që do të shihet nga toka, sot bie shi meteorësh
Mbajti vajzën e vogël për dy vjet në bagazh, dënohet mamaja monstër
"Do ta ngulim flamurin turk në Athinë", hakerat sulmojnë faqen e ish-ministrit grek (FOTO LAJM)
Trump vijon "luftën" me median: Gazetari kishte qëllime të këqija
CIA zbardh vrasjen e gazetarit Khashoggi, kush e urdhëroi

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media