Home Bota
Shokon Melani Trump: Jam personi më i keq trajtuar në botë
Zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, ka thënë se ajo ka nisur fushatën ‘anti – buliste’ pasi ajo është personi më i sulmuar në botë në mënyrën elektronike.

Në një intervistë të gjerë me ABC News, ajo gjithashtu tha se nuk i beson disa njerëzve që kanë punuar në West Wing, njofton Klan Kosova.

Dhe ajo tha se gratë që pretendojnë abuzimin seksual duhet të prodhojnë “prova vërtet të vërteta”. Intervista u regjistrua javën e kaluar gjatë udhëtimit të saj në katër vende afrikane.

“Mund të them se unë jam personi më i keqtrajtuar në botë”, tha zonja e parë në prononcimin e saj.

“Ju jeni me të vërtetë personi më i thumbuar nga fjalët, në botë?” pyeti prezantuesi Tom Llamas.

“Njëri prej tyre – nëse vërtet shihni se çfarë po thonë njerëzit për mua,” tha znj Trump në intervistën, e cila u regjistrua javën e kaluar në Kenia.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
12 të mbytyr, mes tyre të përqafuar me njëri-tjetrin 1 nënë me foshnjen
Zbulohet emri i fshehtë i Mbretëreshës Elizabeth
Vetëm 2 metra larg: Momenti kur forcat amerikane dhe ato të Asadit shkëmbehen në Siri (VIDEO)
123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM)
Karrige dhe shishe kokës, plas keq sherri në dasmë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media