Home Bota
Ky moment po thyen rrjetet sociale, sa bukur këndon babai me të bijën (VIDEO)
Një video e hedhur para dy ditësh në internet ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale e cila po shikohen nga miliona persona dhe shpërndarë në shumë rrjete të famshme në Instagram.

Në pamje është një baba me vajzën e tij të vogël që këndojnë sëbashku një këngë. E vecanta është se vajza e vogël pavarësisht moshës e di shumë mirë këngën dhe këndon njëkohësisht me babain e saj./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I ftohti ekstrem mbërthen Karolinën e Veriut (FOTO LAJM)
Ushtria e frikshme amerikane, e vetme mund të shkatërrojë gjithë botën (FOTO LAJM)
Zbërthehen përgjimet, këto janë fjalët e fundit të gazetarit që u vra barbarisht
Bën sikur i propozon, vajzës me dy të dashur i çirret maska në sy të të gjithëve
Nuk është shaka, traktori del në autostradë me shoferin e pazakontë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media