Home Bota
Grushte, shkelma dhe kapje flokësh: Gjimnazistet lenë nam në mes të rrugës (VIDEO)
Dy gjimnazistë janë bërë lajm në të gjithë Turqinë sot në mesditë pas një sherri të pazakontë mes tyre.

Ato janë kapur prej flokësh pasi dolën nga oborri i shkollës duke mos lejuar askënd që t'i ndante, raporton Albeu.com.

Nuk dihen shkaqet e sherrit që është bërë publik tashmë në të gjithë vendin, ndërsa pasi u ndanë vajzat vijuan të shajnë njëra-tjetrën. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Video e tmerrit, tërmeti shkund dyqanin dhe nuk lë asnjë mundësi mbijetese (VIDEO)
Hëngri zemrën e të dashurës pasi e theri, sa vite burg mori kanibali i tmerrshëm (FOTO LAJM)
Kanadaja legalizon marjuanën për një arsye të habitshme
Shokuese, 35 vjeçari shtiret sikur është me kancer dhe zhvat milionat e gruas
Uji vërshon me tërë forcën në Teksas dhe rrëmben urën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media