Home Bota
Bëri xhiron e botës me reagimin LIVE, gazetarja fiton një çmim (VIDEO)
E kush e ka harruar skenën që bëri xhiron e botës kur një gazetare nuk e kuptoi se ishte LIVE dhe filloi të luante me stilolapsin e saj.

Natasha Exelby u bë e famshme brenda pak ditësh kur teksa po jepte lajmet, lëshoi një pasthirrmë kur kuptoi se cfarë po ndodhte.

Por nëse doni të dini më shumë, po ju themi se ajo ka marrë edhe një cmim.

Pikërisht, ajo fitoi një TV AWARD në Australi, dhe fundja pse jo?
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Krimi trondit Kroacinë, vrau motrën dhe e mbajti në frigorifer për 18 vite
Kujdes, nëse shani Facebook-un ose Zuckerbergun e pësoni rëndë
Albeu.com
Traditë të prapambetura, shikoni çfarë i punon dhëndri nusës ditën e dasmës (VIDEO)
Kinezët po ndërtojnë "Titanikun e Ri"
Burri zbulon nga Facebooku se vuante nga një sëmundje e frikshme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media