Home Bota
Bie helikopteri ushtarak në Stamboll, katër të vdekur (VIDEO)
Katër ushtarë kanë humbur jetën të hënën në Turqi, kur helikopteri me të cilin po udhëtonin u rrëzua në një lagje të banuar në pjesën aziatike të Stambollit.

Helikopteri ra mes një kompleksi banesash, për fat të mirë pa shkaktuar viktima në radhët e civilëve.

Në vendin e ngjarjes mbërritën ambulanca dhe ekipe shpëtimi që bën izolimin e zonës dhe nxorën trupat nga helikopteri.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Civilë të armatosur kanë ndaluar 300 emigrantë pranë kufirit SHBA-Meksikë
Pamjet kur Assagne stërvitet në Ambasadën e Ekuadorit (VIDEO)
Tre alpinistë të njohur vriten nga orteku në Kanada
Gjenden qindra kg drogë në anijen ushtarake të Malit të Zi
Turqia propozim të ri për të kapërcyer përçarjen me SHBA-të

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media