Home Bota
Ndal! Komandoja i hidhet sipër nëndetëses së trafikantëve (VIDEO)
Ky është super aksioni që Rojet Bregdetare amerikane zhvilluan në ujërat e Oqeanit Paqësor, më 18 qershor.

Gjatë patrullimit ushtarakët identifikuan një mjet lundrues, që më pas u identifikua si njëlloj nëndetëse e prodhuar në mënyrë artizanale nga një grup kriminal.

Këta të fundit po transportonin me nëndetësen një sasi gjigante kokaine, rreth 7 ton, me vlerë tregu 569 milion dollarë.

“Ndalo nëndetësen, tani!” dëgjohet të bërtasë marinsi tek hidhet nga varka e tij mbi nëndetëse që po trasportonte kokainën në territorin e SHBA.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Greqia sërish mes flakëve, dhjetra zjarrfikës dhe helikopterë në terren (VIDEO)
Vogëlushi me sindromën Down përshëndet turmën që e mbështeti gjatë maratonës (VIDEO)
Ushtarët holandezë përgjegjës për masakrën e Srebrenicës
Pamje rrënqethëse nga tërmeti që goditi Athinën (FOTO LAJM)
E rëndë, lind foshnja me 3 koka (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media