Home Bota
Hajdutët pendohen keq nga "druri" që u dhanë këta të moshuar (VIDEO)
Një çift i moshuar ka arritur t’i mposhtë hajnat, të cilit po i sulmonin ata me thika të gjata.

Kjo video e tyre është bërë virale në të gjithë botën. Dy personat e moshuar, që kanë moshë 72-vjeçare, hedhin gjithçka që u del përpara te kriminelët.

Incidenti ka ndodhur në Indi.

Kamerat e vendosura në shtëpi kanë kapur të gjithë ngjarjen. Kamerat janë vendosur nga plaku i shtëpisë për shkak se në këtë shtëpi shpesh kanë sulmuar hajnat.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Siria sulmon ushtrinë turke: Pritet reagimi i ashpër i Ankarasë (VIDEO)
Islanda në "zi", përkujtohet shkrirja e akullnajës 700 vjeçare (FOTO LAJM)
Një tmerr i vërtetë, shpërthimi i pikës së karburantit plagos 18 persona (VIDEO)
Flet dëshmitari për zhdukjen e turisteve: Këtu i pashë dy vajzat, ishin mirë (FOTO LAJM)
Pesë të vdekur në Kashmir, India dhe Pakistani në prag të luftës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media