Home Bota
Me mbishkrimin "Fuck Shqiptari", digjet flamuri shqiptar në Australi (FOTO LAJM)
Një foto në rrjetet sociale, tregon një grup personash nga Maqedonia, të cilët kanë në dorë flamurin shqiptar duke i vënë flakën.

Ngjarja ka ndodhur në Australi, përpara ambasadës së Maqedonisë në Melburn.

Flamuri mban mbishkrimin "Fuck Shqiptari".


Dërgoja mikut në:
Topi
e Hënë 9 Shtator 2019, Ora 07:32
jo nga Maqedonija por nga Maqedonija e veriut !!!!
Edhe nga ana tjeter sic permendin disa tjera portale "Maqeonasit djegin Flamirin Shqiptar"!!!! Kush jane Maqedonasit pse i thoni Maqedonas Sllave te mutit?!?
Shkruani komentin tuaj!
 
Cigaret elektrike, ndërron jetë personi i tetë në SHBA
Plani sekret për djegien e Amazonës
Shurdhohen, këputen dhe vjellin: Zbulohet misteri pse sëmuren diplomatët në Kubë
Ndërron jetë në moshën 91 vjeçare pronari i perandorisë së hoteleve "Hilton" (FOTO LAJM)
Shkoi në koncert por nuk u kthye, 19-vjeçarja gjendet e pajetë në rrugë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media